«

Maj 21 2015

Spektakl “Zemsta czyli mega rozkmina”

W dniu 12 maja 2015 r. w Centrum Kultury w Jędrzejowie odbyła się premiera spektaklu „ Zemsta czyli mega rozkmina”. Spektakl był uwieńczeniem pracy grup warsztatowych w ramach projektu  Międzyszkolny Pedagog Kultury” realizowanego w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Kapitał Ludzki, priorytetu IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji regionalnych, działania – 9.5. – Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.

Na premierę przybyło ok 260 osób z terenu powiatu jędrzejowskiego. Podczas spotkania widzowie mieli również możliwość obejrzenia filmu dokumentującego przebieg projektu, stworzonego przez uczestników warsztatów telewizyjnych, jak również mogli poznać kadrę projektu jak i samych uczestników.

Po zakończeniu spotkania przeprowadziliśmy krótką ankietę ustną wśród widzów. Z rozmów wynika, iż projekt spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem, wszyscy ankietowani zgodnie przyznali, iż działania mające na celu edukację kulturalną młodzieży są jak najbardziej wskazane i potrzebne, szczególnie dla młodzieży mającej utrudniony dostęp do kultury.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress